Fintek Çözümleri

30 yılı aşkın deneyimimiz ile başta finans kurumları olmak üzere teknoloji finans ile buluşturan çözümlerimiz, terzi usulü yazılımlarımız ve danışmanlığımız ile sektörün önde gelen firmaları arasındayız.

Fintek çözümlerimiz ile işinizi kolaylaştıralım.İş ile ilgili verilerinizi net ve kolay anlaşılır hale getirelim. Şirketlerin, Finoko Sistemini kullanarak farklı yazılımlardan ve farklı ülkelerden gelen performans verilerini tek bir yerde birleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Desteklenen tüm dillerde kullanılabilecek yönetim raporları oluştururuz. Finoko, operasyon raporları, P&L, CF, Denge, KPI gösterge panolarından iş faaliyetlerini planlamayı ve hedeflerin başarılarını kontrol etmeyi kolaylaştırır. İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Romence, Türkçe ve Rusça yönetim raporları hazırlıyoruz.

Bilgi teknolojilerini nasıl kullanacağınız, yazılım gereksinimleriniz konusunda danışabileceğiniz bir kuruluşu arıyor ama hep farklı çözüm seçenekleri ile karşılaşıyor ve sorularınıza yanıt alamıyorsunuz. İşte bu yüzden biz, 29 yıllık tecrübe ile orta ölçekli firmalara danışmanlık yapıyor, Türkiye'nin önde gelen ERP uygulaması Logo'nun yazılım çözüm ortağı olarak sizlerin gereksinimlerine göre yazılım çözümleri üretiyoruz. En son teknolojileri kullanıyor ve entegrasyona açık her türlü ERP, MRP paketi ile birlikte çalışabiliyoruz.

Bu kapsamda aşağıdaki başlıklarda sürecinizi hızlandırıyoruz:
> Finansal kararlar almanızı destekleyici karar destek yazılımları
> Yönetici panelleri
> Raporlama
> İstihbarat
> Arşiv uygulamaları
> Kredi Karar süreçleri
> İş zekası uygulamaları
> Finansal veri güvenliği çözümleri

Bisod Partneri Olun

Partnerimiz olmak isterseniz
iletişim kısmından form doldurarak veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bisod'da Kariyer Fırsatları

Bizimle çalışmak ister misiniz?
Bize ulaşın beraber neleri başarabileceğimizi konuşalım.